Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

VERO CAFE vasaros rezidencija Svencelėje vėl atveria duris!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad birželio 1 d. vasaros sezonui vėl atsidaro mūsų mylima kavinė Svencelėje!

VERO CAFE Svencelėje rasti nesunku – jaukiai įsikūrėme ant marių kranto, Aitvarų g. 41. Tai jauki vieta, kurioje pasitinka kavos aromatas, baristų šypsenos ir gardžiausi kvapai iš virtuvės. Visą vasarą ruošime jums mėgstamus gėrimus, užkrausime energija ir rūpinsimės, kad įspūdžiais būtų dalijamasi mėgaujantis kokybiška, rūšine kava. 

Patogus kavinės darbo laikas leis mėgautis rūšine kava nuo pat 9 valandos ryto iki 19 valandos vakaro, o savaitgaliais iki 20 val.

Svencelė garsėja idealiu oru jėgos aitvarų sportui, pritraukiančiu entuziastus iš viso pasaulio.  Ši unikali vieta yra pripažinta geriausia lygaus vandens buriaviete Lietuvoje ir tapo tikru vandens sporto - jėgos aitvarų, vandenlenčių, burlenčių – mėgėjų traukos centru. Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, ar smalsus pradedantysis, nėra geresnės vietos mėgautis bangomis nei čia. 

Šių metų naujiena: vėlyvųjų pusryčių meniu

Šiais metais džiaugiamės galėdami išplėsti savo meniu ir jūsų aktyvų poilsį Svencelėje praturtinti Vero Cafe vėlyvųjų pusryčių patirtimi. Nuo birželio vidurio meniu puikuosis gardūs, klasikiniai brunch patiekalai. Mūsų virtuvės pažiba – benediktai, gardūs blyneliai, šviežios salotos, skrebučiai ir dar daugiau.

Tai tobula vieta vėlyviems pusryčiams, kuriais mėgautis galėsite žvelgdami į kerinčią marių panoramą. 

Pirkinių krepšelis