Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

GAIDELIS FRAPPE – jau visose Vero Cafe!

Ar žinote tą jausmą, kai karštomis vasaros popietėmis ore tvyro ypatinga nuotaika? Kai pūsteli šiltas vėjas, viską užlieja magiška šviesa ir, atrodo, pasaulis vos sulėtėja. Tokiomis akimirkomis apima romantiška nostalgija ir gera tiesiog būti. Pabandėme šią vasarišką emociją sugauti ir paversti naujuoju vasaros gėrimu – GAIDELIS FRAPPE. Ar mums pavyko? Įvertinkite patys! 

GAIDELIS FRAPPE: tavo nauja vasaros meilė

Pagrindinis šio vasaros gėrimo veikėjas – GAIDELIS. Tikra legenda tapęs sausainis, kurį mėgsta ištisos kartos. Skonis, kurio pristatinėti nereikia ir kurio dar niekam nepavyko pakartoti. Pagamintas pagal receptą, perduodamą nuo 1969 m. Tai vienintelis ir originalus sausainis: sodrus, su auksiškai ruda išore ir sviestinio saldumo kupina širdimi. 

Kreminės frapės, braškių sirupo ir ledo sūkuryje, trapus sausainis puikiai ištirpsta, sukurdamas glotnią tekstūrą ir nepakartojamą skonį. GAIDELIS FRAPPE primins braškinį sūrio pyragą arba dubenėlį šviežių braškių su pienu. Panašų į tą, kuriuo kadaise mėgavomės saulėtoje verandoje pas močiutę kaime.🍓

GAIDELIS FRAPPE – tai ne bet koks gėrimas; tai nostalgijos gurkšnis, nerūpestingų vasaros dienų skonis, tai tikrai klasiškas sausainio ir kavos duetas. 

GAIDELIS x VERO CAFE

Surėmėme pečius su legendiniu lietuvišku prekės ženklu GAIDELIS ir kartu pristatome vasaros gėrimą, kuris žada būti jūsų mėgstamiausia atgaiva saulėtomis dienomis. Mūsų GAIDELIS FRAPPE - tai dviejų lietuviškų prekių ženklų, kurių kiekvienas turi savo turtingą istoriją ir unikalią tapatybę, bendras kūrinys. 

Suvieniję savo novatoriškas idėjas ir GAIDELIO žaismingą būdą, kartu leidomės į kelionę, kad sukurtume šį tą tikrai ypatingo. Gėrimą, kuris puodelyje užfiksuotų nostalgišką vasaros emociją ir kartu taptų ode legendinių GAIDELIO sausainių skoniui. 

GAIDELIS FRAPPE yra skirta mėgautis akimirka. Ji įkūnija džiaugsmą, nerūpestingumą ir žaismingą dvasią, kuria gyvena ir VERO CAFE, ir GAIDELIS. Juk vasara – metas pasilepinti ir atsipalaiduoti. To jums ir linkime 🌞

Iki greito pasimatymo!

Pirkinių krepšelis