Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

Siuntų pristatymas

Siuntas iš verocafe.lt elektroninės parduotuvės galite gauti į pasirinktą Venipak arba LP Express paštomatą, į namus ar biurą arba į vieną iš nurodytų Vero Cafe kavinių. Mūsų siuntų pristatymu į namus ir paštomatus rūpinasi Venipak. 

Pristatymo kainos

Jeigu po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 30 € ir daugiau, siunta pristatoma nemokamai. Siuntoms, kurių vertė nesiekia 30 €, siuntimo kaina  į nurodytą  paštomatą yra 2,5 €, nurodytu adresu per kurjerius (į namus ar biurą) – 3,5 €. Atsiėmimas Vero Cafe kavinėje - nemokamas. 

Pristatymo trukmė

Daugeliu atvejų, esant įprastoms visuomenės sąlygoms, siuntos į paštomatus ir namus pristatomos per 1-2 d.d. Esant nepalankioms aplinkybėms (ekstremalioms oro sąlygoms, šventiniu laikotarpiu, per išpardavimus ir pan.) siuntos gali vėluoti. Kai siunta yra paruošta atsiėmimui, Venipak informuoja SMS žinute.

Nemokamas prekių pristatymas į Vero Cafe kavinę gali užtrukti iki 3 d.d. Kai siunta yra paruošta atsiėmimui, informuojame SMS žinute.

Užsisakius prekes, jos paprastai paruošiamos tą pačią arba kitą darbo dieną ir yra įteikiamos kurjeriui. Kai siunta yra supakuota ir paruošta paėmimui, jos paėmimas ir pristatymo laikas priklauso nuo kurjerių. 

Jeigu nurodant adresą įsivėlė klaida arba siuntos negaunate ilgą laiką, rašykite mums ir mes padėsime išspręsti problemą. 

Pirkinių krepšelis