Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

Naujiena rūšinės kavos malūnuose - GUATEMALA EL GIGANTE

Vero Cafe kasdien, nuo 2007-ųjų metų, kviečia praskaidrinti dieną kokybiškos kavos puodeliu ir savo klientus pasitinka klausimu - Iš rūšinių ar klasikinių pupelių?”.

Rūšinė kava, trumpai tariant, yra ta, kuri atkeliauja iš vienos vietos - konkretaus kavos ūkio ar nedidelio kooperatyvo. Tokia kava užauginama pagal vieno ūkio tradicijas ir auginimo įpročius, veikiama vienodų klimato sąlygų, todėl pasižymi unikaliu skoniu. Rūšinė kava turi savo istoriją, autentišką kilmę ir atspindi tos vietovės kavos skonio savitumą. Mūsų rūšinės kavos malūnuose nuolat sukasi vis kitokios rūšinės kavos pupelės, atrinktos ir skrudintos mūsų kavos namuose Kaune.

Nuo šiol rūšinės kavos malūnuose - tvirto kūno, sodri GUATEMALA EL GIGANTE. Tai itin aukštos kokybės 100% arabika Catuai kavos pupelės, apdirbtos net 96 val. anaerobinės fermentacijos būdu! Paskrudinta specialiai espresui, puodelyje subtiliai atsikleidžia greipfrutų, kakavos ir migdolų skonio natos. Rūšinės kavos GUATEMALA EL GIGANTE rasite visose VERO CAFE kavinėse!

Pažintis su El Gigante kavos ūkiu užsimezgė dar metų pradžioje. Pavasarį, Pasaulinėje kavos parodoje Milane, susitikome su ūkiui vadovaujančiu Osvaldo Suchini, o šiandien jau galime džiaugtis bendro darbo vaisiais - puikia rūšine kava visose VERO CAFE kavinėse. 

El Gigante ūkis, įkurtas 1994 m., garsėja viena rečiausių ir egzotiškiausių kavos kolekcijų regione. Ūkis pavadintas kalno, kurio papėdėje įsikūręs ūkis, garbei. El Gigante išsidėstęs net 1560-1700 metrų virš jūros lygio, todėl turi savo mikroklimatą, kuris kartu su ypatingomis veislėmis ir savininkų meile bei aistra, užaugina aukštos kokybės ir unikalaus skonio kavą! 

Aukščiausia kokybė, tvarumas, dėmesys vietos bendruomenei - tai vertybės, kuriomis El Gigante sėkmingai vadovaujasi savo veikloje. Džiaugiamės draugyste su El Gigante kavos ūkiu ir jam vadovaujančiu Osvaldo Suchini. Daugiau apie ūkį skaitykite: www.elgigantecoffee.com

Pirkinių krepšelis