Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

VERO CAFE ŠVENČIA GIMTADIENĮ!Užpūsdami jau 14 gimtadienio žvakučių, švenčiame ir dalinamės kavišku džiaugsmu su jumis. Gimtadienis tik kartą metuose, kaip ir didžiausios gimtadieninės nuolaidos!

Tik lapkričio 15 dieną visose VERO CAFE kavinėse ir mūsų el. parduotuvėje visai kavai namams didžiausia metų nuolaida -50%.

Tegul jūsų namuose niekada nepritrūksta šviežiai skrudintos kavos!

 

Su metais daromės vis sentimentalesni, todėl norime kartu su jumis pasidžiaugti nueitu keliu. Kokia kelionė tai buvo! 

Pirmoji mūsų kavinė duris atvėrė dar 2007 metų lapkritį. Kas galėjo pagalvoti, kad 2021 m. jų turėsime daugiau nei 40? Nuo saujelės kavą mylinčių žmonių, išaugome į didžiulę kavos entuziastų šeimą su daugiau nei 200 darbuotojų. Šiandien esame kur kas daugiau nei tik kavinių tinklas. Per šiuos metus tapome neatsiejama kavos kultūros dalimi Lietuvoje.

Siekdami geriausio rezultato, patys leidomės į geriausių kavos pupelių paieškas visame pasaulyje. Nuvykę į plantacijas – bendraujame su kavos augintojais, ragaujame, patys atsirenkame kavos pupeles ir parsivežę į Lietuvą skrudiname mažomis porcijomis. 

Kad skania kava galėtumėte mėgautis ir namuose, 2020 m. atidarėme el. parduotuvę, kurioje – geriausia  kava iš viso pasaulio ir laiko patikrinti aukščiausios kokybės kavos ruošimo įrenginiai bei jų priedai. 

Sukaupę nemažą žinių bagažą, pajutome poreikį žiniomis apie kavą pasidalinti ir su jumis. Todėl pradėjome organizuoti edukacijas, kuriose kavos technologai pasakoja apie kavą, jos auginimą, geriausius paruošimo būdus. 

Augdami siekiame prisidėti prie tvarių pokyčių, todėl naudojame 100 proc. žaliąją elektros energiją. Siekdami mažinti vienkartinių puodelių sukeliamą žalą aplinkai, žengėme itin svarbų žingsnį tvaresnio vartojimo link: plastikinius dangtelius ir šiaudelius bei kombinuotos pakuotės vienkartinius puodelius pakeitėme draugiškais aplinkai. Skatindami klientus vartoti atsakingai, siūlome -10% nuolaidą kavai perkant su savo puodeliu.

Bėgant metams, daug kas keitėsi, tačiau mūsų misija išliko ta pati. Viskas, ką darome ir kuriame yra tam, kad kiekvieną VERO CAFE klientą pasiektų tobulai paruoštas, aukščiausios kokybės kavos puodelis. 

Pakelkime gimtadieninės kavos puodelius ir švęskime mūsų 14-ąjį gimtadienį kartu! 

 

 

Pirkinių krepšelis