Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

WORLD OF COFFEE 2024

Mūsų Vero Cafe komanda birželio 27–29 dienomis iškeliavo į Kopenhagos miestą, kuriame kartu su visa pasaulio kavos bendruomene ir vėl švenčiame svarbiausią metų įvykį -„World of Coffee 2024“. Reikšmingiausias visų kavos profesionalų ir entuziastų renginys, suburia pramonės lyderius, novatoriškus mąstytojus ir aistringus kavos mėgėjus iš viso pasaulio. Jau ne pirmus metus turime garbės būti šio nuostabaus renginio dalimi. 

Vero Cafe ir Vero Coffee House stendai įsikūrė Roasters Village North, #86 ir #87. Jeigu esate parodoje, būtinai užsukite pasisveikinti! Sekite naujienas mūsų Instagram paskyroje: VERO CAFE (@verocafe) • Instagram photos and videos

Švęskime nuostabų kavos pasaulį kartu!

„World of Coffee“ yra daugiau nei tik paroda; tai kavos kultūros šventė ir platforma dalytis žiniomis, naujovėmis ir patirtimi.

Renginys pritraukia kavos profesionalus iš visų sektorių, suteikdamas neprilygstamą galimybę susisiekti su ūkininkais, skrudintojais, baristomis, kavinių savininkais ir tiekėjais. Tai galimybė užmegzti naujas partnerystes ir sustiprinti esamus santykius.

„World of Coffee“ yra įvairių seminarų ir diskusijų centras, kuriame galima sužinoti apie naujausias kavos pramonės tendencijas ir pažangą. Nuo naujų gamybos būdų iki tvaraus tiekimo praktikos – visada galima atrasti ką nors naujo. Renginyje vyksta prestižiniai konkursai ir čempionatai, kuriuose varžosi geriausi iš geriausių. 

Mūsų komanda sunkiai dirbo, ruošdamiesi į Kopenhagą. Eksperimentavome su unikaliais skonio profiliais, kad pateiktume išskirtinius, naujus skonius. Į Kopenhagą atsivežėme ir visiškai naują kavą, kurios Lietuvoje dar nepristatėme. Išskirtinė kava reikalavo ir išskirtinės pakuotės. Pasaulio kavos bendruomenė ją išvys menininko Algio Kriščiūno sukurtoje, 100% perdirbamoje pakuotėje. Tikimės, kad spalvingas Algio Kriščiūno piešinys ant pakuotės sulauks pagyrų ir tarptautiniu mastu! 

Kopenhaga – miestas, puikiai papildantis kavos pasaulio dvasią. Žinoma dėl savo turtingos istorijos, nuostabios architektūros ir gyvybingos kultūros, tai vieta, kur tradicijos ir naujovės harmoningai sugyvena. Miesto meilė kavai akivaizdi- čia daugybė specializuotų kavinių ir skrudyklų, todėl tai yra ideali vieta šių metų renginiui.

Pirkinių krepšelis