Ši svetainė turi ribotą jūsų naršyklės palaikymą. Rekomenduojame pereiti prie Edge, Chrome, Safari arba Firefox.

ES projektaiSezoninių gėrimų kolekcijų dizaino sprendimo ir rinkodaros inovacijų sukūrimas bei diegimas

UAB „Ex prompto“ nuo 2021 m. rugsėjo mėn. įgyvendina projektą, kurio tikslas - sukurti 4 sezoninių gėrimų naujienų kolekcijas, joms sukuriant  ir įgyvendinant dizaino sprendimą, sukuriant ir įdiegiant inovatyvios rinkodaros priemones šioms kolekcijoms.

Projekto rezultatas – sukurti 4 dizaino sprendimai (po 1 kiekvienai iš 4 sezoninių gėrimų kolekcijų) ir sukurtos bei įdiegtos 4 inovatyvios e-rinkodaros priemonės (po 1 kiekvienai iš 4 sezoninių gėrimų kolekcijų). 


UAB „Ex prompto“, optimaliai išnaudodama laiką ir resursus, įgyvendins projektą maksimaliai siekdama paraiškoje numatytų ir užsibrėžtų tikslų bei rezultatų.  

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo (finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė).

Projekto pavadinimas - Sezoninių gėrimų kolekcijų dizaino sprendimo ir rinkodaros inovacijų sukūrimas bei diegimas.
Projekto vykdytojas: UAB „Ex prompto“
Projekto vykdymo pradžia: 2021 m. rugsėjo 1 d.
Projekto vykdymo pabaiga: 2022 m. rugpjūčio 31 d.

______________________________________________________________

E-kava savitarnos sprendimo sukūrimas ir įdiegimas

UAB „Ex prompto“ nuo 2021 m. rugsėjo mėn. įgyvendina projektą, kurio tikslas - sukurti ir įdiegti klientų savitarnos sprendimą - mobiliąją aplikaciją, kuri bus integruota su įmonės buhalterinės apskaitos
programa.

Projekto rezultatas – bus sukurta savitarnos sprendimo programinė įranga bei jos integracijos su įmonės buhalterinės apskaitos programa. Taip pat veiklos rezultatas bus savitarnos sprendimo įdiegimas ir sukonfigūravimas ir bus užtikrinta programinės įrangos priežiūra 36 mėn. nuo jos įdiegimo.

UAB „Ex prompto“, optimaliai išnaudodama laiką ir resursus, įgyvendins projektą maksimaliai siekdama projekte numatytų ir užsibrėžtų tikslų bei rezultatų.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Projekto pavadinimas - E-kava savitarnos sprendimo sukūrimas ir įdiegimas
Projekto vykdytojas: UAB „Ex prompto“
Projekto vykdymo pradžia: 2021 m. rugsėjo 17 d.
Projekto vykdymo pabaiga: 2022 m. lapkričio 17 d.

Pirkinių krepšelis