NELIEČIAMO MIŠKO FONDAS / VERO CAFE 🌳


„Kava, kuri saugo”- tai viena iš VERO CAFE iniciatyvų, skirtų prisidėti prie Nacionalinio neliečiamojo miško fondo veiklos.

Tvarumas pirmiausia prasideda nuo mūsų pasirinkimų. Pirkdami VERO CAFE kavą namams, prisidedate prie iniciatyvos „Kava, kuri saugo”: visą gegužę ir birželį, nuo kiekvieno nupirkto kavos kilogramo, 4% lėšų skiriami remti Nacionalinio neliečiamojo miško fondo veiklą. 

Miškas yra sudėtinga, gyva ekosistema, kurioje gausu gyvybės rūšių: pradedant gyvūnais, vabzdžiais, ir baigiant kerpėmis, samanomis ir kitais ekosistemos dalyviais. VERO CAFE kavinių vitrinose įsitaisę miško gyventojai primena, kad prisidėdami prie iniciatyvos „Kava, kuri saugo”, prisidedate ne tik prie miško, bet ir jame gyvenančių gyvūnų išsaugojimo.

Nacionalinis neliečiamojo miško fondas – tai labdaros ir paramos fondas, kurio misija – prisidėti prie brangiausio Lietuvos turto – miškų išsaugojimo ir gausinimo. Miškų plėtra yra viena svarbiausių priemonių kovoje su klimato kaita. Šio fondo tikslas – iki 2050 m. pasodinti tris milijonus medžių. Svarbiausia, kad pasodintas miškas niekuomet nebus kertamas ar kitaip naudojamas komerciniais tikslais. Fondo veiklos apima tiek visuomenei atviras miško sodinimo iniciatyvas, tiek ir aplinkosauginę, pažintinę bei šviečiamąją veiklą, jaunimo gamtamokslinį ugdymą. Džiaugiamės šio fondo vykdoma veikla ir didžiuojamės galėdami būti šios prasmingos iniciatyvos dalimi.

Daugiau informacijos apie fondą: Neliečiamas miškas | Nacionalinis neliečiamojo miško paramos fondas (nelieciamasmiskas.lt)

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.